bieluga 2005

Katarzyna Tołwińska
Od lat związana z lotnictwem - najpierw jako Szef Pokładu i Instruktor Personelu Pokładowego w liniach lotniczych White Eagle Aviation, następnie jako rzecznik prasowy i główny specjalista ds. Public Relations lotniska Kętrzyn Wilamowo, na którym organizuje kilkanaście imprez lotniczych w roku, w tym Europejski Jarmark Lotniczy oraz Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa FESTYN LOTNICZY MAZURY. Ta ostatnia jest jedną z największych imprez lotniczych w Polsce, a lotnisko Wilamowo uznano najbardziej aktywnym ośrodkiem popularyzacji małego lotnictwa.
Zajmuje się także działaniami PR dla Aeroklubu Krainy Jezior oraz Fundacji MILITARY PARK, gdzie realizuje projekty we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej.

Zawsze dużo podróżowała - z Zespołem Reprezentacyjnym ZHP GAWĘDA dotarła m.in. do Japonii, praca w White Eagle Aviation rzuciła ją w różne zakątki Europy i Afryki, do indyjskiego Mombaju i na Wyspy Kanaryjskie, na których w sumie mieszkała ponad pół roku. Do państw skandynawskich dotarła najkrótszą drogą - płynąc przez Bałtyk, jednocześnie realizując jedną ze swych największych pasji - żeglarstwo. Do spełnienia w jej drugiej namiętności - lotnictwie - brakuje tylko zmiany fotela pasażera na fotel pilota. I właśnie nad tym pracuje...
W 2004 roku uczestniczyła w wyprawie off-road do Kałmucji. Wspólnie z Przemkiem Maciążkiem tworzy projekt BIELUGA Expedition.

kasia2 [...] bieluga.comdrukuj stronę
© Bieluga Expedition 2005 │ www.bieluga.com
tel.: +48 22 692 75 05, 06 │ faks: 22 692 75 07