News
Case study
 
  
 
English

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r.

Zapraszamy na nową stronę Gaz Brothers, poświęconą wyprawom i eventom w terenie.
Zobacz więcej »

Wtorek, 24 sierpnia 2010

Wyprawa 40-letnim GAZem 69 do Władywostoku zakończona sukcesem - 76 dni, 27300 km. Szczegóły na stronie Klubu Penetrator

Wtorek, 22 grudnia 2009

Bieluga 2006. Adam Polak na granicy gruzińsko-czeczeńskiej ; )

Sobota, 19 grudnia 2009

Aktualizacja Wirtualnej Wyprawy.

Czwartek, 15 października 2009

Nie znasz BIELUGi? Chcesz w 5 minut dowiedzieć się jak wyglądały obie edycje, dokąd dotarliśmy i co było naszym celem?

Obejrzyj fotoprezentację podsumowującą cały dwuletni projekt BIELUGA Expedition.

Zdjęcie prowadzi do pliku pdf - po kliknięciu poczekaj kilkanaście sekund na załadowanie lub wybierz wcześniej opcję "zapisz element docelowy jako". 


Środa, 26 listopada 2008

Filmy z BIELUGi na YouTube: http://pl.youtube.com/user/BIELUGAExpedition

Piątek, 14 września 2007

10-lecie Klubu Turystyki Samochodowej PENETRATOR

15 września 2007 roku w Forcie X Twierdzy Modlin – Henrysin rozpoczną się obchody 10 lecia Warszawskiego Klubu Turystyki Samochodowej PENETRATOR - patrona wyprawy 4x4 Bieluga Expedition. Członkowie Klubu brali także czynny udział w wyprawie Bieluga Expedition 2006.

Zobacz więcej »

Wtorek, 3 kwietnia 2007

Kolejna "Pomerka" tuż, tuż - zapraszamy do przeczytania relacji z XIII edycji tej kultowej wyprawy off-road na orientację. Czytaj więcej

Poniedziałek, 2 kwietnia 2007

Zbliża się kolejna POMERANIA! Więcej na stronie Norberta J. Zbróga: www.njz.pl Polecamy! A przed rajdem warto zaliczyć kurs pierwszej pomocy w Warszawie lub Poznaniu - polecamy Medaid.

Niedziela, 26 marca 2007

Serwis BIELUGi został wyróżniony w I edycji konkursu na najciekawszą stronę o tematyce wschodniej, organizowanego przez portal Eurazja.org.
Zobacz więcej »

Czwartek, 8 marca 2007

Polecamy duży artykuł o BIELUDZe, zamieszczony w magazynie MICHELIN.
Zobacz więcej »

Poniedziałek, 5 marca 2007

Pokaz zdjęć z BIELUGi w Gdyni, podczas finału konkursu "KOLOSY".

IX Ogólnopolskie Spotkanie Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, podczas którego nastąpi finał konkursu "Kolosy", odbędzie się w Gdyni w dniach 15-17 marca 2007 r. Trzy dni wypełnią prelekcje, pokazy slajdów i filmów oraz spotkania z podróżnikami. Na prezentację BIELUGi zapraszamy w piątek o godzinie 18.55 w Centrum Gemini - kino Silver Screen, ul. Waszyngtona 21. Wstęp wolny.

Zobacz więcej »

Tłusty czwartek, 15 lutego 2007

Dzisiaj tłusty czwartek, a u nas królują rosyjskie czebureki. Zapraszamy na reportaż z wyprawy 4x4, która przeszła do historii jako rekonesans pierwszej BIELUGi. O czeburekach, Biesłanie, kałmuckich stepach i wielkiej przygodzie z zabytkową terenówką w roli głównej piszemy na łamach Sparing.pl. Czytaj więcej

Piątek, 9 lutego 2007

3 lutego odbyło się w Krakowie doroczne spotkanie osób, organizacji i klubów, zaproszonych przez Redakcję Magazynu Off-Road PL. Część oficjalną spotkania wypełniły prezentacje i filmy 4x4 wybranych przedsięwzięć offroadowych minionego roku, w tym rajdu "Lisboa-Dakar", imprez i wypraw quadowych, klubów i rajdów nadbałtyckich – w programie znalazł się również pokaz zdjęć i filmy off-road z BIELUGi 2006. Kulminacyjnym punktem spotkania był premierowy pokaz filmu dokumentalnego Szymka Lenkowskiego i Sławka Bergańskiego – „Pilot”.

Galerię zdjęć i więcej szczegółów ze spotkania znajdziesz tutaj.   


Środa, 31 stycznia 2007

Wkrótce kolejna aktualizacja Wirtualnej Wyprawy! Sezon wyprawowy 4x4 zbliża się wielkimi krokami, odbywają się spotkania i narady - już w lutym udostępnimy kolejne praktyczne materiały ułatwiające planowanie podróży. Będą to pliki z trasami do gpsa i dokładne mapy. Aktualizacja obejmie: Kałmucję, Gruzję i Turcję. Już teraz dostępne są materiały z Mołdawii i częściowo z Gruzji. 

Czwartek, 4 stycznia 2007

Męska przygoda w męskim edytorialu, czyli reportaż z BIELUGi w Sparing.pl. Zapraszamy!

Wtorek, 7 listopada 2006

Sukces Partnerów BIELUGi, firm Hewlett-Packard Polska i Michelin Polska - producenta opon BFGoodrich.

 

W rankingu Image Profile, przeprowadzonym na zlecenie Manager Magazin, firma HP zajęła 1. miejsce!

Polski Image Profile ocenia wizerunek czołowych firm działających w naszym kraju. W badaniu uwzględniono 80 z nich, wybierając spośród największych przedsiębiorstw operujących w Polsce, największych spółek giełdowych oraz inwestorów zagranicznych. Ten zestaw przedstawiono do oceny 500 menedżerom ze 100 firm.

Zobacz więcej »

Piątek, 27 października 2006

Od dzisiaj na stronie Magazynu 4x4 Off-Road PL dostępna jest galeria niemal 100 zdjęć z tureckiego odcinka BIELUGi. Zapraszamy! www.off-road.pl . I z innej beczki: polecamy stronę Kung Fu WuShu Michała Borawskiego.

Czwartek, 12 października 2006

Do gruzińskiego etapu Wirtualnej Wyprawy dodaliśmy trzy filmy z wyprawy. Aby je obejrzeć wystarczy kliknąć na mapie Wirtualnej Wyprawy odcinek trasy w południowej Gruzji i wybrać dział video.

Wirtualna Wyprawa (czerwony link w menu po lewej stronie) jest sercem serwisu BIELUGi. Znajdują się w niej filmy, zdjęcia, opisy tras 4x4 i regionów, mapy i  pliki do GPSa z miejsc odwiedzonych przez uczestników obu edycji BIELUGi.

Wirtualna Wyprawa jest regularnie wzbogacana o zdjęcia, filmy i inne materiały pochodzące z bogatego archiwum, jakie powstało w trakcie obu wypraw.

Przy okazji miła informacja off-topic (ale nie do końca ;): już wkrótce kolejna POMERANIA


Poniedziałek, 9 października 2006

W sprzedaży dostępny jest październikowy numer Magazynu Off-Road PL, a w nim kolejna część relacji z BIELUGi. Tym razem opisujemy Gruzję.  

Wtorek, 12 września 2006

Już dzisiaj dostępny jest w sieci sprzedaży wrześniowy numer Magazynu Off-Road PL, a w nim I część reportażu z BIELUGi, poświęcona Republice Mołdowy oraz wyniki konkursu TROP BIELUGĘ! Zapraszamy też do obejrzenia filmów o Mołdawii i jednej z mołdawskich winnic - Purcari. W Wirtualnej Wyprawie są już dostępne mapy, zdjęcia, opisy i pliki z trasami do GPSa!  
Zobacz więcej »

Piątek 18 sierpnia 2006

Firma Michelin Polska S.A., producent opon terenowych BFGoodrich, podpisała umowę z Warszawskim Klubem Turystyki Samochodowej PENETRATOR, dotyczącą współpracy w zakresie wypraw 4x4 i rajdów samochodów terenowych. Umowa jest konsekwencją niemal dwuletniej owocnej współpracy w ramach projektu BIELUGA Expedition 2005/2006. Już wkrótce na trasy polskich rajdów przeprawowych wyruszy zespół PENETRATORa w barwach BFGoodrich.
Zobacz więcej »

Środa 9 sierpnia 2006

Pierwsza po powrocie galeria zdjęć z BIELUGi dostępna na stronie Magazynu Off-road PL - patrona medialnego wyprawy. Zapraszamy na stronę www.off-road.pl

Czwartek 27 lipca 2006

Wyprawa 4x4 - BIELUGA Expedition 2006 znalazła swój uroczysty finał 25 lipca w Kapadocji.

Już wkrótce przedstawimy materiały foto i video z trasy. Odbędzie się też pokaz zdjęć i filmu, zamykający dwuletni projekt BIELUGA Expedition. O wszystkich terminach będziemy informowali na bieżąco - zapraszamy do subskrypcji Newslettera wyprawowego - wystarczy wpisać adres mailowy w okno po lewej stronie.


Poniedziałek 24 lipca 2006

BIELUGA dociera do Turcji!
Zobacz więcej »

Niedziela 23 lipca 2006

Cel-Kachetia - bezpośrednia relacja z trasy.
Zobacz więcej »

Piątek 21 lipca 2006

Współrzędne obozowiska specjalnego (nocleg 20/21 lipca) do konkursu "Trop BIELUGĘ": N40,21960 E43,59274

Czwartek 20 lipca 2006

Są już zdjęcia z gruzińskiej części wyprawy! zajrzyj do Wirtualnej Wyprawy.

Środa 19 lipca 2006

BIELUGA na górskiej granicy z Czeczenią. Argun zalewa Toyotę.
Zobacz więcej »

Wtorek 18 lipca 2006

BIELUGA wkracza na Gruzińską Drogę Wojenną. Poznajemy miejscowy "Wawel".
Zobacz więcej »

Środa 12 lipca 2006

Śnieg po szyby, most zawala się pod jedną z załóg - BIELUGA walczy z Kaukazem.
Zobacz więcej »

Wtorek 11 lipca 2006

Gruziński Specnaz konwojuje BIELUGĘ.
Zobacz więcej »

Poniedziałek 10 lipca 2006

Niebezpieczny ładunek na promie! Zmiana trasy BIELUGI.
Zobacz więcej »

Środa 5 lipca 2006

Są już kolejne zdjęcia z Wyprawy! zajrzyj tutaj lub do Wirtualnej Wyprawy.

Wtorek 4 lipca 2006

Niebezpieczny ładunek na promie - niespodziewana zmiana trasy Bieluga Expedition (więcej informacji wkrótce).

Poniedziałek 3 lipca 2006

Coś dla ducha: członkowie Wyprawy zwiedzają skalne monastyry i cerkwie oraz zapoznają się z historią Mołdawii

Coś dla ciała: próbują również narodowych przysmaków i piją mołdawskie wino.

Zobacz więcej »

Sobota 1 lipca 2006

Uczestnicy Wyprawy przesłali już pierwsze doniesienia z trasy:

 

28 czerwca, po całym dniu jazdy przez Ukrainę, nocowali w okolicach twierdzy chocimskiej. 29 czerwca około południa przekroczyli granicę z Mołdawią. Udali się wzdłuż doliny Dniestru na południowy-wschód. Po drodze odwiedzili zabytkowy monastyr i twierdzę w Sorokach. Kolejną bazę noclegową rozbili na klifie, niedaleko skalnego kompleksu w miejscowości Tipowa. Rankiem, 30 czerwca, obudził ich przyjemny widok, roztaczający się z klifu: zza pobliskich wąwozów wyłaniał się leniwie płynący Dniestr.

 

Bogata dokumentacja zdjęciowa z trzech dni Wyprawy znajduje się tutaj i w Wirtualnej Wyprawie.


Środa 28 czerwca 2006

Zapraszamy na film 4x4 z BIELUGA Expedition 2005!

Wyższa jakość (23,9 MB)

Niższa jakość (16 MB)


YouTube:


Wtorek 27 czerwca 2006

Załogi BIELUGA Expedition wyruszyły dziś w trasę! 

 

Chcesz obejrzeć zdjęcia ze startu? wejdź tutaj


Niedziela 25 czerwca 2006

Do startu wyprawy pozostały juz tylko dwa dni - załogi kończą przygotowania do miesięcznej, wymagającej podróży. Zapraszamy do zapoznania sie z tym, co czeka uczestników i obejrzenia zdjęć z trasy w Wirtualnej Wyprawie.

W trakcie wyprawy Mobilne Biuro Prasowe będzie wysyłało codzienie depesze relacjonujące losy załóg BIELUGA Expedition. Uczestnicy wyruszą z placu przed Teatrem Wielkim w Warszawie, w najbliższy wtorek 27 czerwca, o godzinie 20.00.

Serdecznie zapraszamy!


Czwartek 1 czerwca 2006

KONKURS TROP BIELUGĘ!

Wygraj zestaw HP do nawigacji satelitarnej z samochodową mapą Polski lub komplet opon terenowych BFGoodrich!

Zobacz więcej »

Poniedziałek 8 maja 2006

Polecamy galerię zdjęć z rosyjskiego rajdu Ładoga Trophy na stronie serwisu LAND LOVERS: www.landlovers.pl.

Czwartek 27 kwietnia 2006

Polska wyprawa na światowym forum!

Ubiegłoroczna edycja BIELUGi sprawiła, że projektem zainteresowały się środowiska off-road z Europy Zachodniej, Bliskiego Wschodu i Ameryki. Temat wyprawy poruszano na francuskiej liście dyskusyjnej off-road, chęć uczestnictwa zgłosiła załoga z Izraela, a trasa tegorocznej edycji powstała dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami. Jednak największe wyróżnienie spotkało BIELUGę wczoraj.

Obszerna informacja o wyprawie ukazała się na głównej stronie jednego z największych światowych portali poświęconych rajdom-maratonom i wyprawom: www.marathonrally.com.
BIELUGA znalazła się wśród takich gigantów, jak rajd Dakar, LR G4 Challenge, Erg Oriental Sahara Rally czy El Chott.

Więcej informacji na stronie Marathonrally.


Poniedziałek 10 kwietnia 2006

Kolejny sukces BIELUGi! W salonach prasowych dostępne są obecnie trzy różne artykuły poświęcone wyprawie - w Warsaw Business Journal oraz magazynach Off-Road PL i Globtroter. Już wkrótce kolejne artykuły, nowości i kilka zmian - oczywiście na lepsze!

Piątek 31 marca 2006

Wczoraj wieczorem ruszyła całkiem nowa Wirtualna Wyprawa 4x4 - prace nad nią trwały cztery miesiące! Ponad 1000 zdjęć, niemal 100 filmów, setki opisów, komentarzy i relacji z obu wypraw BIELUGA Expedition - to wszystko będzie dostępne dla każdego internauty po powrocie uczestników tegorocznej ekspedycji. Już teraz dostępna jest imponująca ilość materiałów!

Wirtualna Wyprawa 4x4 jest projektem tworzonym w dwóch językach przez ponad dwadzieścia osób i instytucji: podróżników, informatyków, grafików, tłumaczy, akademickie koło naukowe, polskie i zagraniczne kluby 4x4, placówki dyplomatyczne poszczególnych krajów oraz Wikipedię - międzynarodową Wolną Encyklopedię. Na jednej z francuskich list dyskusyjnych off-road Wirtualna Wyprawa została nazwana entuzjastycznie "prawdziwą wirtualną podróżą". ZOBACZ WIĘCEJ!

Idea Projektu jest przedstawiona w obszernym artykule w aktualnym numerze Magazynu Off-Road PL. Polecamy!

Wtorek, 30 marca 2006

Organizatorzy BIELUGA Expedition byli gośćmi programu "Kawa czy Herbata" w Programie 1 Telewizji Polskiej. W trakcie rozmowy widzowie mogli obejrzeć niepublikowane dotąd fragmenty filmu z zeszłorocznej wyporawy. Zachęcamy do obejrzenia fragmentu programu.
Zobacz więcej »

Wtorek, 28 marca 2006

Polecamy stronę Warszawskiego Klubu Turystyki Samochodowej PENETRATOR (wyprawy, samochody terenowe, relacje).

Poniedziałek 27 marca 2006

Już w środę zostanie uaktualniony dział Koszty, zawierający informacje na temat tegorocznych opłat i wszelkich znaczących wydatków.

Czwartek 2 marca 2006

Od dzisiaj w serwisie BIELUGi dostępna jest prezentacja tegorocznej edycji wyprawy, zawierająca aktualną MAPĘ! W stopce każdej podstrony znajduje się link umożliwiający pobranie pliku w formacie PDF. Lada dzień ukaże się też najnowszy numer miesięcznika Off-Road PL, zawierający obszerny artykuł o BIELUGA Expedition 2006. Pobierz prezentację.

Środa 22 lutego 2006

Kolejny duży sukces BIELUGI - w Ambasadzie Republiki Mołdowy odbyło się spotkanie podsumowujące rozmowy poświęcone współpracy w ramach BIELUGA Expedition 2006. Współpraca z władzami Mołdawii umożliwi wytyczenie znacznie ciekawszej trasy, wiodącej przez rejony niedostępne dla przeciętnego turysty, a także wzbogacenie części informacyjnej Projektu o materiały udostępnione przez odpowiednie instytucje państwowe.

Poniedziałek 23 stycznia 2006

Premiera tegorocznej Wyprawy już w marcowym numerze Magazynu Off-Road PL! Od trzech miesięcy trwają intensywne przygotowania do BIELUGA Expedition 2006. Możemy zdradzić, że celem lipcowej podróży jest Gruzja, a przygód i egzotycznych miejsc z pewnością nie zabraknie. Sukces pierwszej edycji spowodował, że już teraz udział w drugiej połowie projektu zapowiedziała większość ubiegłorocznych uczestników i partnerów.

Sobota 31 grudnia 2005

W ostatnim dniu tego roku ruszyła kampania reklamowa BIELUGI w wyszukiwarce Google. Celem akcji jest wsparcie części informacyjnej projektu, poprzez bezpośrednie dotarcie do osób szukających informacji na temat krajów i regionów leżących na trasach kolejnych wypraw. Zobacz przykładową reklamę.

Czwartek 1 grudnia 2005

Dodaliśmy ostatnią, kałmucką galerię. Od dzisiaj w Wirtualnej Wyprawie dostępne są zdjęcia z całej trasy BIELUGI 2005 - w sumie ponad pięćset fotografii. Już wkrótce w serwisie zamieścimy kolejną nowość oraz informacje o BIELUGA Expedition 2006!

Wtorek 29 listopada 2005

Dodaliśmy kolejną porcję zdjęć - tym razem z Kaukazu. Koleiny, błotne lawiny, głazy i niemal czterdzieści pokonanych brodów ! Już wkrótce udostępnimy ostatnią brakującą galerię - stepy, słone jeziora i pustynie Kałmucji.

Poniedziałek 28 listopada 2005

W środę, 23 listopada, odbyło się spotkanie podsumowujące współpracę BIELUGA Expedition z Michelin Polska S.A. Organizatorzy wyprawy przedstawili wymierne efekty współpracy oraz wyniki praktycznego testu opon BF Goodrich, w które wyposażone były wszystkie samochody. Efektem spotkania będzie znaczące rozszerzenie współpracy w ramach BIELUGA Expedition 2006.

Niedziela 27 listopada 2005

W siedzibie polskiego oddziału koncernu Hewlett Packard odbyła się konferencja prasowa poświęcona w dużej części systemom nawigacji satelitarnej GPS. Jedną z trzech prezentacji dla dziennikarzy był multimedialny pokaz zdjęć i filmów z BIELUGA Expedition 2005.

Czwartek 27 października 2005

Do końca tygodnia w Wirtualnej Wyprawie zostaną umieszczone dwie najbardziej off-roadowe galerie zdjęć: z Kaukazu i Kałmucji. Już teraz dostępnych jest niemal dwieście zdjęć z Gorganów, Krymu i przekrojowej trasy powrotnej.

Piątek 14 października 2005

W najbliższym numerze miesięcznika Off-Road PL - patrona medialnego BIELUGI, ukaże się reportaż podsumowujący tegoroczną edycję BIELUGA Expedition. Michał Rej, uczestnik wyprawy, przedstawi na sześciu stronach azjatycką część przygody. Artykuł będzie ilustrowany niepublikowanymi dotąd zdjęciami oraz satelitarnymi symulacjami trasy. Obecnie w sprzedaży znajduje się październikowy numer, zawierający pierwszą część artykułu.

Wtorek 4 października 2005

W bieżącym numerze dwumiesięcznika Piar.pl, poświęconego tematyce Public Relations, ukazał się obszerny artykuł w formie case study, poświęcony BIELUGA Expedition 2005. Zapraszamy do lektury! więcej

Sobota 24 września 2005

W niedzielę 2 października o godz. 14.00, podczas III Wystawy Pojazdów Terenowych, odbędzie się PREMIEROWY POKAZ ZDJĘĆ z wyprawy BIELUGA Expedition 2005. Wystawa odbędzie się w siedzibie Agory, w Warszawie, przy ul. Czerskiej 8/10, 1-2 października 2005r. W jej trakcie będzie można spotkać się z uczestnikami i organizatorami wyprawy BIELUGA Expedition 2005, obejrzeć Mobilne Biuro Prasowe, a przede wszystkim porozmawiać o offroadzie i dalekich podróżach. Serdecznie zapraszamy! więcej

Sobota 17 września 2005

Koncern HP zamieścił w swoim serwisie internetowym artykuł dotyczący BIELUGI - polecamy!

Środa 31 sierpnia 2005

Ze względów technicznych prezentacja zdjęć z BIELUGI została przełożona. Informacje o dacie premiery zamieścimy na łamach serwisu w przyszłym tygodniu.

Niedziela 28 sierpnia 2005

Już za 4 dni - 1 września (czwartek) udostępnimy w dziale 'Wirtualna wyprawa' kilkaset zdjęć z trasy tegorocznej BIELUGI. Zapraszamy!

Poniedziałek 8 sierpnia 2005

Ostatni weekend spędziliśmy jako goście Organizatorów Festynu Lotniczego Mazury 2005, odbywającego się na Lotnisku Kętrzyn-Wilamowo. Jest to miejsce, w którym odbywa się najwięcej w Polsce imprez lotniczych w ciągu roku. Na pokazy przyleciał m.in. Zespół Akrobacyjny ORLIK, JAKi 52 z Litwy, najlepsi polscy piloci akrobacyjni na Extrze 300. W Kętrzynie zawsze jest wyjątkowa, lotnicza atmosfera - tak było i tym razem. Polecamy stronę: www.festynlotniczy.pl.

Piątek 29 lipca 2005

Międzynarodowy koncern HP - oficjalny Partner Projektu - zaprasza gości polskiego serwisu internetowego do obejrzenia w połowie sierpnia relacji z Wyprawy. Zobacz zmieniony layout głównej strony serwisu HP.

Środa 27 lipca 2005

Ekipa BIELUGA Expedition 2005 szczęśliwie wróciła do Polski. Czeka nas teraz pracochłonny proces obróbki bogatych materiałów fotograficznych, filmowych i informacyjnych. W najbliższym czasie w serwisie BIELUGi oraz na stronach Magazynu 4x4 Off-Road PL ukażą się pierwsze filmy i zdjęcia z trasy. We wrześniowym i październikowym numerze Magazynu Off-Road PL zostaną zamieszczone obszerne fotoreportaże. Już wkrótce w serwisie BIELUGi informacje na temat BIELUGA Expedition 2006 - zapraszamy do współpracy!

Sobota 2 lipca 2005

Już jutro, o godzinie 9.00, wyruszą z Warszawy uczestnicy projektu BIELUGA Expedition. W trakcie wyprawy wszelkie relacje, nowości i materiały dodatkowe będą dostępne wyłącznie w dziale PRESS ROOM - zapraszamy!

Poniedziałek 27 czerwca 2005

Partnerem projektu BIELUGA Expedition zostaje Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Dzięki nawiązanej współpracy powstanie pracujące całą dobę biuro prasowe, mieszczące się w kompleksie budynków uczelnianych. Ponadto już wkrótce wystartuje anglojęzyczna wersja serwisu www.bieluga.com.

Poniedziałek 13 czerwca 2005

Do grona partnerów BIELUGI dołączyła firma HP - światowy dostawca rozwiązań technicznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Oferta HP obejmuje infrastrukturę informatyczną, komputery osobiste i urządzenia dostępowe, usługi globalne oraz rozwiązania w zakresie druku i przetwarzania obrazu. W ramach współpracy mobilne biuro prasowe Wyprawy zostanie wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy, przystosowany do ciężkich warunków panujących w trakcie podróży.

Sobota 11 czerwca 2005

Organizatorzy prowadzą końcowe negocjacje w sprawie ścisłej współpracy z dwoma międzynarodowymi koncernami z branży motoryzacyjnej i elektronicznej - już wkrótce więcej informacji.

Poniedziałek 6 czerwca 2005

Dzisiaj w południe miała miejsce premiera serii filmów nakręconych podczas rekonesansu BIELUGI. W partnerskim serwisie miesięcznika Off-Road PL dostępny jest odcinek poświęcony krymskiej części trasy. Pozostałe filmy znajdziesz w Wirtualnej Wyprawie!

Wtorek 24 maja 2005

Do grona patronów medialnych dołączył serwis Wirtualnemedia.pl - największy polski portal informacyjny poświęcony telewizji, radiu, prasie, internetowi oraz reklamie. Dzięki współpracy możemy w pełni rozwinąć część informacyjną projektu. Już wkrótce na stronach portalu ruszy kampania reklamowa BIELUGi, skierowana do 27 000 osób!

Piątek 20 maja 2005

Sobotę spędzimy na Zlocie Zmotoryzowanych Podróżników w Srebrnej Górze. Odbędą się tam prezentacje podróży po Rosji, Mongolii, Australii, Afryce i wielu innych wspaniałych rejonach. Nasz pokaz będzie zawierał zdjęcia, slajdy i filmy z Syberii, Gruzji, Ukrainy i Kałmucji. Zapraszamy w imieniu Organizatorów! Więcej informacji na stronie www.autowyprawy.com.

Czwartek 19 maja 2005

W Magazynie 4x4 Off-Road PL ukazał się obszerny zwiastun Wyprawy - zobacz artykuł.

Poniedziałek 16 maja 2005

Już pięć polskich załóg przygotowuje się do BIELUGi! Każdą z nich tworzą doświadczeni podróżnicy, mający za sobą wyprawy off-road po Australii, Chile, Gruzji, Malezji, Peru Rosji, Ukrainie i wielu innych krajach. Załogi amatorskie poznają szczegóły na spotkaniach informacyjnych, które odbywają się w Warszawie. Każdy, kto dopiero zaczyna swoją wyprawową przygodę, może umówić się na spotkanie i uzyskać pełne wsparcie doświadczonych podróżników.

Niedziela 8 maja 2005

Każdego dnia, począwszy od wtorku 10-ego maja, przedstawimy w "Aktualnościach" bieżące wydarzenia związane z przygotowaniami do Wyprawy. A jest o czym pisać - spotkania z uczestnikami, inauguracja BIELUGi na terenowej imprezie właścicieli Toyot Land Cruiser 4x4, nowi Patroni i Partnerzy. Już teraz zachęcamy do subskrypcji bezpłatnego Newslettera wyprawowego (okno na dole lewej kolumny). Zamieścimy w nim informacje niedostępne z poziomu strony, filmy, trójwymiarowe symulacje trasy i inne ciekawostki.


SPONSORZY:

PATRONI MEDIALNI:
PARTNERZY:


 
wyślij znajomemu drukuj pobierz prezentację
© BIELUGA Expedition 2023